شرایط و قوانین استفاده از وب‌سایت مغناطیس مشتری:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از وب‌سایت مغناطیس مشتری را به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت مغناطیس مشتری و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب‌سایت مغناطیس مشتری از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب‌سایت مغناطیس مشتری منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت مغناطیس مشتری اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات وب‌سایت مغناطیس مشتری استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب‌سایت مغناطیس مشتری ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب‌سایت مغناطیس مشتری به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها یا خدمات یا محصولات جدید امکان دارد وب‌سایت مغناطیس مشتری برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
وب‌سایت مغناطیس مشتری به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
همچنین وب‌سایت مغناطیس مشتری متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب‌سایت مغناطیس مشتری، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیم مغناطیس مشتری بوده و جزئی از اموال وب‌سایت مغناطیس مشتری محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب‌سایت مغناطیس مشتری است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب‌سایت مغناطیس مشتری محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و پاسخ‌دهی به تماس کاربران عزیز فقط در روزهای کاری می‌باشد
وب‌سایت مغناطیس مشتری به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸  ، امکان پاسخگویی و پیگیری  می‌باشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب‌سایت مغناطیس مشتری ا به وسیله ارسال کد سفارش  و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  به کاربر اعلام می‌گردد.

محصولات آموزشی و فیلم‌های رایگان آموزشی یه‌صورت دانلودی می‌باشند. کاربر بعد از پرداخت آنلاین برای محصول آموزشی، به لینک دانلود در پروفایل و ایمیل دسترسی دارد.