• 0
درباره پروژه

تبلیغات کلیکی یکی از روش‌های تبلیغاتی است که اکثر وب‌سایت‌ها و کسب و کارهای آنلاین از آن استفاده می‌کنند.

همان‌طور که می‌دانید در ازای هر کلیک، هزینه پرداخت می‌شود. مثلا برای کمپین یا تبلیغی ۵۰۰هزار تومان به یکی از شرکت‌های تبلیغات کلیکی پرداخت می‌کنید و مثلا به شما می‌گویند در قبال این هزینه از ۲۰۰۰ کلیک می‌توانید استفاده کنید.  یعنی وقتی بنر شما برای تبلیغات کلیکی آماده شد و در سایت‌های طرف قرارداد قرار گرفت، به ازای هر کلیک یک نفر یا یک کلیک از آمار شما کم می‌شود. این‌که تا چه مدتی بنر تبلیغاتی شما به نمایش گذاشته می‌شود مشخص نیست و فقط به تعداد کلیکی که بر بنر شما می‌شود بستگی دارد.

 

حالا با وجود این شلوغی و ازدیاد تبلیغات کلیکی و با هزینه‌های که پرداخت می‌شود، برای دیده شدن و گرفتن نتیجه مناسب و مطلوب، چاره‌ای نیست که اصولی این روش تبلیغات را رعایت کنید تا به هدفی که مشخص کردید برسید.

 

اکثرا که از تبلیغات کلیکی استفاده می‌کنند، اصول تبلیغات کلیکی را رعایت نمی‌کنند و معمولا هزینه‌ای که انجام داده‌اند به هدر می‌رود. ولی اگر اصولی و درست بنر و مراحل بعد از کلیک طراحی شوند، حتما به نتیجه مطلوب خواهید رسید.

 

در این کلیپ آموزشی کوتاه به نکاتی مهم درباره تبلیغات کلیکی موثر اشاره شده است. این چند نکته می‌تواند در این موضوع به شما کمک کند.

همراه من باشید

فرهاد عراقی